Dziś jest , Godzina
Masz pytania? Zadzwoń tel. +48 63 277 16 39 lub napisz biuro@watis.com.pl

Kontakt

WATIS Sp. z o.o.
ul. Aleja Prymasa Wyszyńskiego 3
62-420 Strzałkowo
NIP 6671003388
KRS 0000192584

Biuro:
ul. Przemysłowa 3
62-400 Słupca
tel. +48 63 277 16 39
fax: +48 63 277 16 39

Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00

Prezes Zarządu:
Krzysztof Węgrzyn
kom. +48 600 807 100
e-mail: k.wegrzyn@watis.com.pl

Dyrektor Handlowy:
Alicja Terka Mazurek
kom. +48 600 807 300
e-mail: a.terkamazurek@watis.com.pl

Dyrektor Generalny:
Andrzej Tylman
kom. +48 600 807 200
e-mail: a.tylman@watis.com.pl

Główna Księgowa:
Wioletta Koprowska
+48 63 277 16 39
e-mail: w.koprowska@watis.com.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Kierownik ds. Administracji Julia Owczarzak tel. +48 63 277 16 39 wew. 11
kom. +48 530 960 776
e-mail: j.owczarzak@watis.com.pl
Dział prawny Andrzej Urbaniak kom. 728 313 026
e-mail: a.urbaniak@watis.com.pl
Specjalista ds. Technicznych Marcin Szymański kom. 516 798 040
e-mail: m.szymanski@watis.com.pl
Specjalista ds. Kadr Dominika Staszak tel. +48 63 277 16 39 wew. 24
e-mail: d.staszak@watis.com.pl
Specjalista ds. obsługi klienta flotowego i windykacji Anna Robak kom. +48 505 461 332
e-mail: flota@watis.com.pl
Specjalista ds. Logistycznych Przemysław Janiszewski tel. +48 63 277 16 39 wew. 19
kom. +48 600 807 400
e-mail: p.janiszewski@watis.com.pl
Księgowość Angelika Widerowska tel. +48 63 277 16 39
e-mail: a.widerowska@watis.com.pl

KARIERA

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, firmy o ugruntowanej pozycji wyślij swoje CV na adres
rekrutacja@watis.com.pl